Pension Easy Journey Praha

Pensionu Easy Journey Praha 11 Pensionu Easy Journey Praha 12 Pensionu Easy Journey Praha 13 Pensionu Easy Journey Praha 14 Pensionu Easy Journey Praha 15 Pensionu Easy Journey Praha 16 Pensionu Easy Journey Praha 17 Pensionu Easy Journey Praha 18 Pensionu Easy Journey Praha 19 Pensionu Easy Journey Praha 20 Pensionu Easy Journey Praha 21 Pensionu Easy Journey Praha 22

.Pension Easy Journey naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, kde je pohromadě více než 130 značkových obchodů, restaurace, velký supermarket, dvě multikina, bowling atd. Poblíž pensionu je také oblíbená historická památka Bertramka, kde pobýval W.A.Mozart při svých návštěvách Prahy.


Hostům Pensionu Easy Journey jsou k dispozici tyto pokoje : jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a 2 apartmá ( 5 až 6 osob). Celková kapacita pensionu je 48 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením ( sprcha, WC ) a mají Wi-Fi, online TV.Parkováni je možné zdarma vedle Pensionu Easy Journey nebo za poplatek v garážích hotelu Mövenpick blizko pensionu.Do historického centra se dostanete velmi rychle a jednoduše tramvají nebo metrem. Stanice tramvaje je 50 m od pensionu . Stanice metra „ Anděl“ je vzdálena 300 m.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: pension-easy-journey@toprague.cz
Adresa: Plzeňská 465/22 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Pensionu Easy Journey Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Pensionu Easy Journey Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj60 EUR

Celkem za pobyt:

60 EUR
cca. 1500 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně snídaně a DPH.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist